עסק משפטי™

לוגו עסק משפטי
'עסק משפטי' הינו מיזם חברתי חדשני בהנהלתה של עו"ד אפרת אומיאל פדידה L.L.M תואר שני במשפט וטכנולוגיה, בעלת 'אומיאל פדידה חברת עורכי דין'.
מיזם 'עסק משפטי' מציע מודל ייחודי ומהפכני בכל הנוגע לקבלת ייעוץ משפטי לעסקים קטנים שלרוב אין להם מחלקה משפטית ומתאפיינים מטבעם במגבלת תקציב מובנית.
מיזם 'עסק משפטי' נותן מענה לבעלי ובעלות עסקים המנהלים את העסק ללא ייעוץ משפטי בכלל, או עם ייעוץ משפטי לא מקצועי ולא מספק, שאיננו מותאם לצרכים המסוימים שלהם. ועוזר להם להגן על עצמם ועל העסק שלהם מבחינה משפטית.

הרעיון למיזם נולד בעקבות הכרות ועבודה עם מגוון בעלי ובעלות עסקים קטנים במסגרת קורס 'יוזמים עסק' של "מעוף" מטעם הרשות לעסקים קטנים ובינוניים, ומסגרות נוספות ואחרות.
במשך הזמן זוהה צורך ברור של בעלי העסקים להסתייע בליווי משפטי אמין ומקצועי המספק להם מענה מהיר על כל שאלה משפטית שיש להם.
הבעיה היא שבעלי עסקים קטנים נמנעים מקבלת ייעוץ משפטי מוסמך בנימוקים של "אין כסף", חשש 'להכניס עורכי דין לתמונה', או מחוסר ידע מתי נדרש ייעוץ משפטי מקצועי.
ישנם בעלי עסקים קטנים שכן מנסים לקבל ייעוץ משפטי אבל בדרך שאיננה מותאמת לצרכים האמיתיים שלהם. בשיטת 'עשה זאת בעצמך', עם 'עצות' של שכנים, מכרים ואפילו מזרים גמורים ברשת האינטרנט.
ההחלטה להימנע מקבלת ייעוץ משפטי מקצועי בכדי לחסוך כסף, והניסיון ללקט עצות שאינן 'תפורות' למידות העסק מתגלה לבסוף כטעות וגורמת נזק רב.

כשבמקרה 'הטוב' אותם בעלי עסקים נפגעים אישית ומקצועית וחשים עוגמת נפש רבה, ובמקרה הגרוע יותר העניין כולו מסתיים בתביעה משפטית ובהכרח לשלם פיצויים ועוד שלל הוצאות נלוות.

מיזם 'עסק משפטי' מציע פתרון המעודד ותומך בבעלי עסקים קטנים להפסיק להמר על חייהם ועל חיי היקרים להם, ולהימנע מלקחת סיכונים משפטיים מיותרים.

בעלי ובעלות עסקים קטנים המצטרפים כחברים במיזם 'עסק משפטי' נהנים מליווי משפטי שוטף ושירותים משפטיים בעלות מוזלת:
ייעוץ משפטי ראשוני – במגוון נושאים משפטיים הרלוונטיים לעסקים.
הפניות לעו"ד אמינים ומומלצים – בכל תחומי המשפט, מכל מקום בארץ, הלוקחים חלק במיזם.
בונוס מיוחד של חוזה משפטי – כל עסק המתקבל למיזם נהנה מבונוס של קבלת חוזה משפטי ללקוח או ספק המותאם לצרכיו.

כמו כן, חלק מחזון המיזם הוא להנגיש את החוק וזכויות בעלי העסקים הקטנים. ועל כן מתפרסמים בערוצים שונים תכנים המספקים ידע משפטי בגובה העיניים ובשפה פשוטה ומובנת גם למי שאין לו רקע משפטי, באמצעות בלוג משפטי, ערוץ יוטיוב, דף בפייסבוק, ניוזלטר, ומדריכים מעשיים שונים.
תוקף מנוי חברות במיזם הוא שנה, ולאחר מכן ניתן לחדשו.

לפרטים והרשמה למיזם: 04-8282533 פקס: 048262648
דוא"ל: lawbizisrael@gmail.com

 

 

Comments are closed.